ROLETY ZEWNĘTRZNE W POZNANIU

Rolety zewnętrzne od Rol-Home


Firma Rol-Home specjalizuje się w sprzedaży i montażu rolet zewnętrznych na terenie Poznania. W ofercie dostępne są rolety zewnętrzne natynkowe i podtynkowe, a także żaluzje i moskitiery. W Rol-Home możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i terminowość!

Rolety zewnętrzne w Poznaniu – kiedy warto je założyć?


Rolety zewnętrzne sprawdzają się dobrze jako sposób na ochronę wnętrza przed wysoką temperaturą oraz promieniami słonecznymi. Oprócz tego rolety zewnętrzne stanowią skuteczną barierę przed hałasem i wiatrem, a także – co jest równie ważne – gwarantują prywatność.

Jakie rolety zewnętrzne oferuje Rol-Home w Poznaniu?


Rol-Home oferuje zarówno rolety natynkowe oraz podtynkowe, dobierane w zależności od predyspozycji budynku.

Rolety zewnętrzne natynkowe 


Rolety zewnętrzne natynkowe to świetna opcja do budynków, które są już ocieplone i mają skończoną elewację. Sposób montażu pozwala na założenie rolety nie naruszając przy tym w żaden sposób konstrukcji domu. Umieszcza się ją bowiem na elewacji budynku lub bezpośrednio we wnęce, na solarce okiennej. Daje to gwarancję wysokiej ochrony termoizolacyjnej. Ponadto rolety zewnętrzne natynkowe świetnie chronią przed hałasem pochodzącym z zewnątrz oraz niebezpieczeństwami takimi jak włamania czy wandalizm.

Rolety zewnętrzne podtynkowe 


Rolety zewnętrzne podtynkowe w zintegrowanej skrzynce aluminiowej przeznaczone są przede wszystkim do montażu w nowo wznoszonych budynkach lub na etapie montażu, kiedy obiekt jest w trakcie termomodernizacji. Coraz częściej już na etapie budowy Developer implementuje skrzynki i prowadnice wraz z oknami gdzie w późniejszym etapie możemy zaimplementować same wypełnienia (pancerze). Zintegrowana skrzynka ALU w roletach podtynkowych to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które oczekują cichej pracy i wysokich właściwości termoizolacyjnych. Roleta zewnętrzna to dodatkowa ochrona przed hałasem dochodzącym z zewnątrz oraz wszelkiego rodzaju włamaniami.

Sterowanie rolet


Sterowanie rolety może odbywać się na dwa sposoby – ręcznie i automatycznie:
  • Sterowanie ręczne - odbywa się przy pomocy specjalnej taśmy, korby lub sznurka.
  • Sterowanie automatyczne - odbywa się przy pomocy silników radiowych oraz przewodowych. Istnieje również możliwość podłączenia rolety pod dowolny system inteligentnego domu. Wtedy sterowanie możliwe jest za pomocą panelu sterowania lub np. smartfonu.

Rolety zewnętrzne – o czym pamiętać podczas wyboru?


Przed przystąpieniem do zakupu rolet zewnętrznych, warto zwrócić uwagę na takie kwestie jak np.:

Materiał rolet zewnętrznych


Niezwykle ważne jest, aby rolety zewnętrzne zostały wykonane z użyciem trwałego i odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne (w tym m.in. opady deszczu oraz śniegu) tworzywa. Zazwyczaj w tym celu stosuje się aluminium. Metal ten jest lekki, odporny na rdzewienie oraz stosunkowo łatwy podczas czyszczenia.

Wymiary rolet zewnętrznych


Przed zakupem rolet zewnętrznych koniecznie należy dokładnie zmierzyć wymiary okien, na których chcemy je zamontować. Wymiary rolety zewnętrznej muszą zostać dokładnie dopasowane do wymiarów otworu okiennego, aby po zasunięciu rolet skutecznie zaciemnić pomieszczenie. Wymiary rolety będą się również różnić w zależności od miejsca zamontowanej rolety – na elewacji lub we wnęce.

Rol-Home - montaż i naprawa rolet w Poznaniu


Oprócz szerokiej gamy rolet w różnych rozmiarach, kolorach oraz rodzajach, w Rol-Home zajmujemy się również naprawą i montażem rolet w Poznaniu. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie w serwisowaniu i naprawie różnego rodzaju rolet i są w stanie pomóc w ich instalacji, przeglądzie lub naprawie.

Rolety zewnętrzne w Poznaniu od Rol-Home - korzyści


Rol-Home to firma, która oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów w zakresie rolet zewnętrznych w Poznaniu. W asortymencie dostępne są zarówno rolety natynkowe i podtynkowe, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie produktu do każdego okna w Twoim mieszkaniu lub domu. Nasi specjaliści zajmują się również naprawą i montażem rolet zewnętrznych w Poznaniu.


Rolety zewnętrzne w Poznaniu od Rol-Home to także konkurencyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówienia. Po konsultacji z pracownikiem istnieje również możliwość pomalowania rolety na dowolny kolor.