MARKIZY W POZNANIU

Markizy balkonowe i tarasowe w Poznaniu


Markiza to rodzaj osłony na taras lub balkon, montowanej na ścianie budynku w kasetonie lub półkasetonie, aby zapewnić maksymalną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi oraz promieniowaniem UV. Promieniowanie słoneczne, które bez markizy padłoby bezpośrednio na miejsce odpoczynku, dzięki tkaninie jest odbijane, co maksymalnie zabezpiecza znajdujące się pod nią osoby i meble przed szkodliwym działaniem UV.  

Markizy balkonowe i tarasowe
doskonale sprawdzają się również jako ochrona przed opadami deszczu, umożliwiając spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu nawet w przypadku niepogody

Eleganckie markizy w Poznaniu od Rol-Home


Podstawową funkcją markizy jest ochrona przed słońcem oraz deszczem. Odpowiednio dobrana tkanina potrafi zredukować nawet do 90% promieniowania słonecznego, przechodzącego przez poszycie markizy, ale markizy tarasowe od Rol Home to nie tylko ochrona, a również niepowtarzalny wygląd. Dzięki odpowiednio dopasowanej tkaninie, markizy mogą pełnić również funkcję ozdobną.

W Rol-Home oferujemy także różnego rodzaju rolety wewnętrzne w Poznaniu oraz moskitiery przesuwne.


Markizy balkonowe i tarasowe w Poznaniu – montaż


W Rol-Home specjalizujemy się w również montażu markiz na taras oraz balkon. W zależności od potrzeb, pomagamy w wyborze odpowiedniego sposobu montażu i rodzaju markizy, która będzie odpowiednio spełniała swoją funkcję.


Sterowanie markiz


Sterowanie markizy może odbywać się na dwa sposoby – ręcznie i automatycznie
  • Sterowanie ręczne - odbywa się przy pomocy specjalnej korby.
  • Sterowanie automatyczne - odbywa się przy pomocy silników radiowych oraz przewodowych. Istnieje również możliwość podłączenia markizy pod dowolny system inteligentnego domu. Wtedy sterowanie możliwe jest za pomocą panelu sterowania lub np. Smartfonu.

Markizy tarasowe w Poznaniu – zalety


Markizy tarasowe oraz balkonowe nie tylko dobrze chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV czy opadami deszczu. Ich zaletą jest niepowtarzalny wygląd, który doskonale uzupełnia aranżację każdej przestrzeni tarasowej oraz podkreśla elewację. Nic zatem dziwnego, że markiza jest chętnie wybierana przez osoby, które cenią sobie spójność wystroju, a jednocześnie zależy im na skutecznej ochronie przeciwsłonecznej.

Dużą zaletą markiz jest również możliwość ich dowolnego składania i rozkładania, na powierzchnię tarasu, którą chcemy osłonić przed słońcem lub deszczem. Wysięg naszych markiz wynosi nawet do 4 metrów a szerokość do 7 metrów.

Markizy balkonowe i tarasowe w Poznaniu od Rol-Home


Nasze markizy wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz montażu i z pewnością będą doskonale spełniały swoją funkcję przez wiele lat. Wynika to z faktu, iż zarówno tkanina, jak i ramiona są odporne na szkodliwe działania warunków atmosferycznych – również zimową

porą.  

W Rol-Home specjalizujemy się w montażu i serwisie markiz balkonowych i tarasowych, zapewniając przy tym wysoką jakość usługi.  Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniej markizy, która spełni Państwa oczekiwania, a także wytłumaczą w jaki sposób obsługiwać markizę, aby służyła przez wiele lat. Zajmujemy się również serwisem i naprawą rolet zewnętrznych w Poznaniu.